Miron Zelina: Investičný vesmír - Ako začať investovať


6.10.2015 000 18:00
NHF EUBA D111, Bratislava

  Odkaz na událost

Klub investorov v spolupráci so Študentským parlamentom NHF EUBA si Vás dovoľuje pozvať na prvú z mnohých prednášok, ktoré pre Vás v tomto akademickom roku pripravujeme.

Naše pozvanie prijal a prednášajúcim v utorok 6.10.2015 o 18:00 bude pán Miron Zelina, člen predstavenstva a vrchný riaditeľ úseku privátneho bankovníctva v Privatbanke. Pán Zelina sa finančnému poradenstvu a obchodovaniu s cennými papiermi venuje už takmer 25 rokov a takisto je podpredsedom Výkonného výboru Asociácie Obchodníkov s Cennými Papiermi. Jedným z jeho investičných vzorov je Warren Buffett, nielen kvôli investičným výsledkom, ale aj pre jeho morálne zásady. 

Na prednáške s názvom “Investičný vesmír - Ako začať investovať” sa okrem možností, ako čo najbezpečnejšie a rozumne investovať, dozviete aj nasledovné:

  • Základné stavebné kamene "Investičného vesmíru"
  • Rozdiel medzi investíciou a špekuláciou
  • Vyhodnotenie výnosu a rizika investície


A na záver dve dobré správy pre začínajúcich investorov:

  • Je možné efektívne investovať aj bez dlhodobých skúseností
  • Začať investovať môžete s prekvapujúco nízkou sumou

Prednáška bude prístupná zdarma širokej verejnosti, tak neváhajte a príďte si rozšíriť svoje investičné vedomosti. Na konci prednášky bude priestor pre zodpovedanie Vašich otázok a taktiež sa dozviete informácie o plánovanej sérii workshopov, takisto s pánom Zelinom.

Tešíme sa na Vašu účasť!