LYNX je jednou z nejrychleji rostoucích online brokerských společností v Evropě. Na několika trzích již provedl revoluci v online investování díky extrémně nízkým poplatkům, široké nabídce investičních instrumentů a prvotřídní práci s klienty.

Díky dynamickému rozvoji v pražské kanceláři hledá LYNX posily na pozici Junior Account Manager.

Co vyžadujeme?

  • Vysoké ambice a snahu posouvat se dále.
  • Zájem a zkušenosti z kapitálových trhů (reálné investiční zkušenosti výhodou).
  • Výborné komunikační schopnosti v českém i anglickém jazyce.
  • Vysoké pracovní nasazení a schopnost dotahovat věci do konce.
  • Práce je ideální pro studenty vysokých škol ekonomického zaměření (není podmínkou).

Co nabízíme?

  • Zodpovědnou pozici s různorodými pracovními úkoly.
  • Intenzivní vzdělávání v českém a zejména anglickém jazyce.
  • Příležitost profesního růstu v oblasti kapitálových trhů.
  • Dynamické prostředí jedné z nejrychleji rostoucích evropských brokerských společností.
  • Kancelář v centru Prahy (metro Můstek).
  • Fixní plat, bonusy a mnoho benefitů.
  • Práce na částečný úvazek s flexibilní pracovní dobou a možností přechodu na HPP.

Jaká je náplň práce?

  • Mnoho různorodých činností podle schopností, znalostí a zájmů.
  • Komunikace s klienty.
  • Příprava tržních analýz.
  • Podpora seniorních členů týmu.
  • Realizace vlastních nápadů zlepšujících chod společnosti.

V případě zájmu zašlete CV i motivační dopis v angličtině na e-mail info@lynxbroker.cz

Do předmětu  e-mailu napište "Junior Account Manager, Klub investoru".