Bratislava FOREX EXPO

1491x přečteno

Obdobie prednášok od Klubu investorov v Bratislave sa tento semester síce už skončilo, avšak naše aktivity sa tým nekončia. Radi by sme Vás, ako jeden z mediálnych partnerov tohto podujatia, pozvali na prvú Bratislava FOREX EXPO 2015 konajúcu sa už 20. a 21. mája v priestoroch Radisson Blu Carlton Hotel.Bratislava FOREX EXPO je medzinárodná udalosť, na ktorej máte možnosť stretnúť mnoho odborníkov z oblasti FOREX trhov, vypočuť si zaujímavé prednášky o súčasných ekonomických témach alebo dozvedieť sa viac o rôznych stratégiách od profesionálnych obchodníkov, analytikov a manažérov.

Počas týchto dvoch dní organizátori očakávajú viac ako 2000 delegátov a vyše 20 spoločností a teda máte možnosť rozšíriť svoj profesionálny network o mnoho odborníkov.

Na výstave budete mať možnosť vypočuť si názory napríklad od týchto ľudí:

Peter Rosenstreich - Hlavný FX analytik banky Swissquote

Vladimír Vaňo - Vedúci CEE Research Competence Center, Sberbank Europe AG

Vasilis Tsaprounis - Hlavný ekonóm Zulutrade.com

Andrew Masters – Finančný analytik pre FIBO Group

David Kasper - CEO of Purple Technology a spoluzakladateľ  Axiory Europe

Kamil Boros - Analytik slovenskej pobočky spoločnosti XTB

Ladislav Kazán - Výkonný riaditeľ CHECKus Media Group

Anton Bittner - CEO – ABAS FX, s. r. o.; Prezident – VIP FOREX CLUB

Podrobný zoznam ako aj témy prednášok môžete nájsť na nasledujúcom odkaze:

http://forexexpo.com/sk/europe/bratislava/workshopy-bratislava

Druhý deň, 21. mája o 15:00 by sme Vám chceli dať do pozornosti prednášku Mateja Zabadala, člena Klubu investorov, ktorý má hlavnú zásluhu na založení bratislavskej pobočky nášho klubu. Prednáška “Klub investorov: More than just students“, bude určená predovšetkým pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť o vízií Klubu investorov a o plánoch budúceho smerovania. 

Autor: redakce