Letná stáž v Sandberg Capital

Sandberg Capital - Bratislava

Fulltime / Part-time

Našim dlhodobým cieľom je podporovať vzdelávanie v oblasti private equity. Sme totiž presvedčení, že práve tento segment pomôže písať medzinárodne úspešné podnikateľské príbehy a zviditeľní Slovensko a stredoeurópsky región vo finančnom svete. Preto sme sa rozhodli vytvoriť stáž, ktorá úspešných kandidátov prevedie celým investičným procesom a pomôže im získať znalosti a skúsenosti, ktoré sú pre kariéru v private equity kľúčové.

TRVANIE STÁŽE - 8 TÝŽDŇOV
ODMENA - 1000 € BRUTTO/MESIAC
NÁSTUP - ZAČIATOK JÚLA
MIESTO - BRATISLAVA

Čo ťa čaká?

Curriculum sme zostavili tak, aby Ťa previedlo celým private equity investičným procesom, od samotného vzniku private equity, cez prieskum trhu, finančnú analýzu a určovanie valuácií spoločností až po štruktúrovanie transakcií a portfólio management. Okrem teoretických znalostí, ktoré nadobudneš počas workshopov a prednášok, budeš pracovať aj na case studies, ktoré následne odprezentuješ našim partnerom a investičnému tímu.

Počas trvania stáže budeš plnohodnotnou súčasťou Sandbergu a okrem workshopov a práce na reálnych dealoch sa môžeš tešiť na niekoľko návštev našich portfóliových spoločností. Každý stážista bude mať prideleného vlastného „buddy“, ktorý mu pomôže lepšie navnímať samotný private equity sektor a zároveň ochotne poradí pri práci na case studies.

V neposlednom rade, každý týždeň pre Teba vymyslíme zaujímavú sociálnu aktivitu. Tím a spokojnosť našich kolegov sú pre nás totiž na prvom mieste.

Čo sa naučíš?

Po absolvovaní stáže budeš mať prehľad o celom cykle private equity investovania a zároveň pochopíš, čo taká práca v private equity obnáša. Nadobudneš a zlepšíš si kľúčové „hard a soft skills“, ako strategické a analytické myslenie, organizačné, prezentačné a komunikačné zručnosti, naučíš sa pracovať s rôznymi databázami a rozvinieš svoje schopnosti s Excelom a PowerPointom.

Koho hľadáme?

  • Českí a slovenskí študenti bakalárskeho (2. a 3. ročník) alebo magisterského stupňa štúdia v oblasti financií alebo účtovníctva, techniky, matematiky, informatiky, resp. v inom príbuznom odvetví
  • Záujem o financie a M&A a/alebo dáta a dátovú analytiku
  • Plynulá Angličtina, znalosť ďalšieho jazyka výhodou
  • Základné zručnosti v PowerPointe a v Exceli
  • Organizačné schopnosti
  • Túžba vzdelávať sa a učiť sa novým veciam

Přihlásit se můžete pod tímto odkazem.