Pozval jsi někdy miliardáře na přednášku?

Nastartuj svou kariéru s Klubem – poznáš zajímavé lidi a získáš profesní náskok ještě při studiu. Stačí nám jen napsat na Facebook nebo e-mail.

Napiš na messengerRaději pošlu mail
KLUB

Jsme Klub investorů, ale říkáme tomu Ká-Íčko.

Zajímají tě investice, podnikání a svět businessu? Chceš si vyzkoušet pozvat miliardáře, generálního ředitele nebo úspěšného podnikatele na přednášku a pak s ním třeba zajít na pivo? Nebo si vyzkoušet, jak se organizuje večírek, spravuje web, baví tě psát, nebo zkusíš vytvořit ten nejvymazlenější post na Instagramu? V tom případě je pro tebe KI přímo stvořené.

Kolik studentů znáš ze současných prváků nebo páťáků? Co takhle spolužáků z ostatních fakult? KI není jenom o organizaci přednášek a workshopů, ale hlavně o poznání nových lidí napříč celou školou.

Zaujal tě snad nějaký předmět ve škole a chtěl by ses dozvědět, jak to funguje v praxi? V KI posledních 16 let odstraňujeme bariéru mezi akademickým a praktickým světem, umožňujeme studentům konfrontovat se s profesionály z nejrůznějších odvětví a přes klub se dostaneš i k velmi zajímavým nabídkám práce při škole, ale i jako absolvent.

Chtěl by sis vyzkoušet, jaké je to vést svůj vlastní studentský projekt či starat se o svůj vlastní tým? V KI jsme vždy otevření novým nápadům a rádi ti poskytneme potřebné zázemí a kontakty na podobně motivované studenty.

Na co tedy čekáš? Napiš nám a přidej se k nám. Poznáš partu skvělých lidí, zlepšíš se v řadě nejen investičních dovednostech a nakopneš svojí kariéru.

Tak co, už se k nám přidáš?