GENERÁLNÍ PARTNEŘI

J&T Banka

J&T banka je česká privátní a investiční banka, působící na českém trhu od roku 1998. Spolu se slovenskou a chorvatskou pobočkou patří do skupiny J&T Finance Group SE a patří mezi největší vydavatele dluhopisů v České republice. Prostřednictvím J&T IB Capital Markets také zprostředkovává prodej dluhopisů významných hráčů v regionu. J&T Banka rovněž spravuje řadu fondů s cílem zaručit jejich maximální výkon a výnos.

PWC

PwC, to je největší auditní tým v České republice, právo, daně, poradenství i technologické, datové nebo forenzní týmy. Zjisti i ty, jak snadno se dají tyto znalosti spojovat, když jsi na správném místě. U nás získáš možnost nahlédnout do toho, jak se dělá byznys ve velkých firmách. Jsme součástí mezinárodní sítě firem s více než 250 tisíci kolegů ve 158 zemích světa. Pokud ti nechybí ambice a chuť učit se, pošli nám své CV a přidej se k nám.

OSTATNÍ PARTNEŘI

Jsme česká private equity skupina podporující technologické inovace. Vznikli jsme v roce 2015 a od té doby vytváříme se zakladateli pevná partnerství. Nejsme investoři, co sedí opodál, aktivně pomáháme s expanzí a překonáváním bariér a stropů, na které rostoucí firmy narážejí. Naším cílem je budovat silné firmy na pevných základech a mít velmi dobře diverzifikované portfolio. Do našeho portfolia patří Aukro, Favi, Rouvy, Mubi, Semantic Visions, Munipolis, Agdata a další. Je pro nás důležitý také společensky prospěšný přesah našich aktivit, a tak 2 % hodnoty firem ročně alokujeme na neziskové projekty s důrazem na systémovou změnu a vzdělávání.

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Studio Vokál

Jsme podcastové studio v centru Brna. Sdružujeme mladou komunitu podcasterů. Zajistíme tvorbu, editaci a následný marketing tvého podcastu!

Studio Pracovna

Pracovna je podcastové studio, nacházející se na pražském Žižkově. Pracovna zajišťuje jak kompletní techniku a zázemí na nahrávání podcastů, tak disponuje i editory a co-workingovým prostorem, ve kterém můžete své podcasty doladit do dokonalosti.

SPOLUPRACUJÍCÍ INSTITUCE

Arise Health logoThe Paak logoOE logo2020INC logoEphicient logo