KLUBOVÉ ANGAŽMÁ

Jako klub jsme velmi aktivní a angažujeme se hned v několika doménách. I proto nabízíme několik ukázek naší analytické práce, investiční materiály, dále články a reporty z různých akcí, ukázky podcastu Investories, a nakonec čtrnáctidenní newsletter.

ČLÁNKY A REPORTY
INVESTICE
PODCAST
NEWSLETTER

ČLÁNKY A REPORTY

Zůstaňte v obraze! Přečtěte si aktuální dění na ekonomické sféře nebo přijďte naživo  mezi profesionály z oboru financí, businessu a ekonomie v Česku.

Investor Jan Bárta opět navštívil VŠE

Tentokrát si Barta připravil dvě investice do podle jeho slov poměrně nudných společností, ale i tak se solidním potenciálem. Muž schopný vydělávat na trzích stovky procent se zmínil také o investicích do zlata nebo o sázce na pokles akcií Tesly.

PŘEČÍST VÍCE

GIS - Global Investment Summit

V úterý 28. května 2024 se bude v Martinickém paláci na Pražském hradě konat největší investiční konference - GIS – Global Investment Summit. Jako mediální partneři máme pro Vás slevový kód KLUBINVESTORU20, platící pro VŠECHNY vstupenky!

PŘEČÍST VÍCE

Reinventing Family Business & VC

50 companies, over 730 million in sales, and now, a venture capital fund. The man behind it all, Ján Kasper, serial entrepreneur and investor, joined Aleksandar Brdar, host of our Investories podcast, to discuss his unique views on business, family, and venture capital.

READ MORE

Aktuálně: úrokové sazby a inflace v ČR

Klub Investorů hostil na Vysoké škole ekonomické přednášku s názvem “Odeznívání inflace a vývoj úrokových sazeb,” kterou přednesl vážený host Petr Sklenář – hlavní ekonom J&T banky. Akce přilákala rozmanité publikum, od nadšených studentů až po profesionály z oboru.

PŘEČÍST VÍCE

Naše bezpečnost není samozřejmost

Výročí 25 let Česka v Severoatlantické alianci se neobešlo bez náležité pozornosti. Na Pražském hradě se udála konference, které se mimo prezidenta a dalších českých politických špiček zúčastnil i Bill Clinton, bývalý americký prezident.

PŘEČÍST VÍCE

Lukáš Kovanda o dluhu USA

Zabývá se makroekonomickými tématy, komentuje dění v ČR i ve světě. Je dluh USA ještě udržitelný a hrozí USA bankrot? Budou USA schopny zvládnout svůj prudce rostoucí federální dluh? Významný ekonom Lukáš Kovanda se věnuje složitým otázkám.

PŘEČÍST VÍCE

Tucker Carlson interviews Putin

Geopolitical situation can be a crucial aspect when making investment decisions. We didn't hesitate when Vladimir Putin, the president of Russia, allowed for an interview with an American reporter for the first time since the Russian invasion on Ukraine.

READ MORE

Vždy se dá škrtat víc, říká Šenkypl

Nejambicióznější projekt investiční skupiny Pale Fire Capital je v plném proudu. A byť zatím drastická reorganizace společnosti Groupon ovoce nepřinesla, její CEO Dušan Šenkypl nabídl nevídaný pohled do pozadí jedné z největších byznysových story v Česku.

PŘEČÍST VÍCE

EMUN Investiční výhledy 2024

Čeští a zahraniční investiční hráči se sešli na Pražském hradě. O čem nám říkali zástupci investiční skupiny BlackRock či ČNB? Kam míří světová ekonomika? Jaké jsou nové trendy hýbající se světem privátních i veřejných trhů? To vše a mnohem více se dozvíte v našem reportu.

CHCI VĚDĚT VÍCE

Konference Money Maker

Zajistit se na penzi začíná být pro čím dál víc lidí klíčová otázka. Na konferenci Money Maker vám poradí, jak na to. Ale zdaleka nejen to – elitní ekonomové, investoři či byznysmeni odhalí, jak vzdělávat sebe i své děti, jak odpočívat, jak pomáhat a samozřejmě jak vydělávat.

CHCI VĚDĚT VÍCE

Pro nejlepší investiční rady dorazte v listopadu na Pražský Hrad

Inspirativní přednášky více než 50 předních českých investorů, investiční tipy, panelové diskuse s osobnostmi finanční scény i networking – to vše nabídne Global Investment Summit AUTUMN (GIS).

PŘEČÍST VÍCE

Rozhovor: Daniel Janeček, Senior Manager M&A týmu PwC

Senior Manager M&A týmu PwC hovoří v exklusivním rozhovoru pro Klub investorů o aktuálním stavu na trhu fúzí a akvizic i o tom, jaká práce v M&A oddělení je.

CHCI VĚDĚT VÍCE

INVESTIČNÍ DIVE

Nemyslete si, klub se nejmenuje Klub Investorů pro nic za nic. Pravidelně sepisujeme reporty reagující vyvíjející se situaci na finančních trzích a provádíme analýzy různých segmentů trhu. To vše, abychom sebe i lidi okolo nás vzdělávali a pomohli tak všem zůstat dlouhodobě v zelených číslech.

 • SEKTOROVÉ SHRNUTÍ
  Mnoho lidí chce začít investovat. Venku je ale tolik informací, že člověk může být odrazen už jen tím, že má začít. My jsme sepsali přehledné intro do trhů, které může sloužit jako stavební kameny pro další vzdělání.

  Shlédnout

 • AEROSPACE AND DEFENSE
  Sektor letectví a obrany se v dnešní době vyplatí znát víc než jiné. Turbulentní geopolitická situace nám přináší nové nečekané situace a my chceme vědět, jak funguje trh, který je pro tyto situace tak důležitý.

  Shlédnout

 • POJEDNÁNÍ O FINANČNÍM SEKTORU
  V dnešním rychlém světě se mnozí mohou lehce ztratit. Pojďme si rychle shrnout základní fakta a okolnosti, které nás dlouhodobě i aktuálně provázejí ve finančním světě.

  Shlédnout

PODCAST INVESTORIES

Nesmutněte. Pokud zrovna pobýváte daleko, jste nemocní nebo prostě chcete lenivět doma v pyžamu, naše hosty nepropásnete. My vám je totiž navěky zaznamenáme v našem podcastu Investories, který je dostupný na Spotify.

ukázky epizod:

NEWSLETTER

Když máš hlad, nejsi to ty. Svůj hlad po informacích a hodnotných novinkách od teď máš možnost ukojit naším dvou-týdenníkem!

ukázka
Akce a přednášky
Na co se můžete těšit
Novinky ze světa
Zajímavé postřehy ze světových a domácích trhů
Tvorba Klubu investorů
Popis hostů na přednáškách a podcastech
Pracovní pozice
Nejlepší nabídky práce ve financích
Vítejte!
Úspěšně jste se připojili k našemu seznamu odběratelů.
Zadej plantou emailovou adresu