Junior analytik M&A a akciových trhů

Capitalinked - Praha

Part-time

Máš zájem o corporate finance a oceňování podniku? Máš chuť rozvíjet své dovednosti
v praxi? V tom případě hledáme právě Tebe! Nabízíme možnost získat praktické zkušenosti a v případě úspěšné stáže další spolupráci formou full-time pracovní pozice.

Náplň práce:

  • Analýza finanční situace podniku, příprava makroanalýzy daného trhu
  • Prezentace výsledků analýz
  • Oceňování firmy, podíl na due-diligence procesu
  • Příprava business plánu
  • Možnost pracovat z domova nebo kanceláře
  • Velmi flexibilní pracovní doba (10-40 hodin týdně)

Požadavky:

  • Vystudované minimálně 3 ročníky VŠ s ekonomickým zaměřením
  • Excel na výborné úrovni
  • Výborné analytické schopnosti
  • Zájem o corporate finance a oceňování podniku
  • Zkušenost z oblasti finančních analýz výhodou
  • Angličtina a další světový jazyk na vysoké úrovni porozumění textu

Co nabízíme:

  • Kariéru v dynamickém a perspektivním odvětví
  • Získání praktických zkušeností, možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • Spolupráce na plný pracovní úvazek v budoucnu
  • Nástup možný ihned
  • Ve zkouškovém období vyjdeme vstříc s pracovní dobou

V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na adresu: radim.dohnal@capitalinked.com

Do mailu uveďte, jak jste se o pozici dozvěděli a jaká je vaše motivace se o ni ucházet.
Budeme se těšit!